Şatoda Müzik

MASAL ŞATOSU’NDA GİTAR RESİTALİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her şey çocuklar için’ ilkesiyle açılan, yerli ve yabancı turistlerden büyük ilgi gösteren Masal Şatosu’nda düzenlenen Şatoda Müzik etkinlikleri, sanatseverlere müzik ziyafeti yaşatmaya devam ediyor.
Çocukların hayallerini süsleyen ve her gün binlerce ziyaretçi ağırlayan Masal Şatosu, çocuklara erken yaşta müzik sevgisi aşılamak amacıyla düzenlediği Şatoda Müzik etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Masal Şatosu'nun bu haftaki konuğu Astor Piazzolla'nın birbirinden başarılı eserlerini seslendiren Doç. Dr. Emre Ünlenen ve Mert Akyüz oldu. Türkiye'de ilk kez seslendirilen Roland Dyens'in Comme Des Grands adlı eserini gitarlarıyla başarılı bir şekilde seslendiren ikili, konser sonunda Masal Şatosu'nu dolduran sanatseverler tarafından ayakta alkışlandı.
Muhteşem performansı dolayısıyla Doç. Dr. Emre Ünlenen ve Mert Akyüz'e teşekkür eden Masal Şatosu yetkilileri ise, çocuklara müzik sevgisi aşılamak için sahnelerinin tüm sanatçılara açık olduğunu ifade ettiler.

PAYLAŞ

FOTOĞRAFLAR

2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı