Jeux Dramatıques Atölyesi

 

Jeux Dramatiques Türkiye ve Masal Şatosu işbirliği ile sağlık çalışanları için sosyal sorumluluk kapsamında Jeux Dramatiques (Dışavurumcu Oyun) atölyesi sizleri bekliyor.

Jeux Dramatiques (Dışavurumcu Oyun) Türkiye Temsilcisi Bahar GÜREY, bu süreçte sizlere destek olmak için, hikayeleri ile evlerinize misafir oluyor, anlatıyor ve siz oynuyorsunuz.

Katılmak için yapmanız gereken sağlık çalışanı olmak ve adınızı, telefon numaranızı, çocuklarınızın adını, yaşını ve hangi şehirden katıldığınızı yazarak Facebook @eskisehirmasalsatosu ya da Instagram @masalsatosu adresine mesaj göndermek. Bize ulaşan ilk 4 aile ile oynayacağız.

Peki, neye ihtiyacımız var?

En az 2-3 kişilik gruplardan oluşan aileler

Kostüm tasarımı için; evdeki battaniyeler,şallar, eski kullanılmayan giysiler, çocukların kostümleri, şapkalar, taçlar, gözlükler vb. gibi

Mekan tasarımı için: Sandalye, sehpa, koltuk, sandık, sepet, minder, döşek, yorgan vb. gibi evinizde olan malzemeler

Nasıl hazırlık yapmalıyız?

Bu materyalleri oyun öncesinde hazırlayarak, salondaki eşyaları yerinden çekip alan açmanız, birlikte oynamamız için yeterli olacaktır.

Nasıl bağlantı kuracağız?

https://zoom.us/download adresinden zoom programını telefonunuza ya da bilgisayarınıza indireceksiniz. Böylece online olarak buluşabileceğiz. 

PAYLAŞ

FOTOĞRAFLAR