2016 GÜZ ATÖLYELERİ SONA ERDİ

Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu’nda çocukların hafta sonlarını değerlendirmek için açılan Güz Atölyelerinde neşe ile yeni bilgiler, beceriler öğrenmenin mutluluğu vardı. İki haftalık kurslarda çocuklar 8 farklı atölye çalışmasında başarılı çalışmalar ürettiler.

Masal Şatosu yıl içinde bahar ve güz aylarında gerçekleştirdiği atölye çalışmalarına katılan çocuklar hafta sonlarını becerilerini geliştirerek, kendi eserlerini yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

7-15 yaşlarındaki çocukların katıldığı Jimnastik, Origami, Rüzgar Gülü, Sen De Renk Ver, İllüzyon, Neşeli Kardan Adam, Kumbara Yapımı ve Renkli Taş Atölyeleri konularındaki atölye çalışmalarına 84 çocuk katıldı. Masal Şatosu eğitmenleri tarafından verilen atölyelerde el becerilerini geliştiren, yeteneklerini keşfeden çocuklar, birlikte başarmanın ve paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Masal Şatosu yetkilileri, atölye çalışmalarıyla çocukların boş zamanların değerlendirmelerini, yetenek kazanmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçladıklarını vurgulayarak, 2017 yılının ilk aylarında da farklı konularda Bahar Atölyelerini düzenlemeyi planladıklarını söylediler.

PAYLAŞ

FOTOĞRAFLAR