BÖLÜMLER

Şehrin En Güzel Yerindesin !!!

BÖLÜMLER

EVVEL ZAMAN SOKAĞI:
Serbest gezi alanı olup aynı zamanda hediyelik eşya mağazalarının yer aldığı, fotoğraf ve video çekiminin yapılabildiği alanımızdır.

GİZEMLİ YOLCULUK:
5-11 yaş grubu çocuklar için tasarlanan, alanın fantastik bir biçiminde dekore edildiği, tiyatro oyuncuları eşliğinde çocukların oyuna dâhil edildiği ve masalın birer oyuncusu haline geldikleri bölümümüzdür. Çocukların paylaşma, dayanışma, birlik olma ve özgürlük gibi önemli kavramları pekiştirmeleri amaçlanmaktadır.

EFSANELER DİYARI:
Türk Kültürü’ne ait çeşitli objelerin ve animatronik robotların yer aldığı bu bölümde ayrıca pop-up tekniğiyle hazırlanmış Kral Midas’ın Altın Dokunuş hikayesi anlatılmaktadır. Çocukların, yetişkinlerin Türk Kültürü’nü yakından tanımaları ve Türk Efsaneleri’ni ziyaretçilerimizle buluşturmak için hazırlanmış olan bölümümüzdür.

SİHİRLİ ELMA KAFE:
Masal Şatosu’nda her yaştan ziyaretçinin gezilerine tatlı bir mola verebileceği masal kahramanları ve masallara ait eşyalarla dekore edilmiş bir diğer bölümümüz olup, doğum günü organizasyonları için de masal tadında kutlama olanağı sunmaktadır.

MASAL ŞATOSU SAHNESİ:
Masal Şatosu konseptine uygun tasarlanmış sahne katı; gösterilerin ve atölye çalışmalarının yapıldığı bölümümüzdür.